Vše pro práci ve výškách
Kvalitní vybavení pro práci ve výškách.

×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@ProVyskare.cz

SteriPen

steripen-logo

SteriPen - americká firma, která dokázala technologii UV sterilizace vody transformovat do outdoorového prostředí.

SteriPen ultrafialové záření ničí více než 99,9999% bakterií, 99,99% virů a 99,9% prvoků. To znamená, že SteriPen dokáže vyčistit vodu a ochránit tak uživatele před riziky, které způsobují Botulismus, Choleru, Dysentary a tyfus.

SteriPen je skvělou alternativou ke klasickým filtrům, které se sice mají dlouhou historii, ale v mnoha ohledech se SteriPenu nevyrovnají. SteriPen je jediná UV filtrace na našem trhu a mezi její největší výhody patří je téměř 100% účinnost při ničení vodních bakterií, virů a prvoků.

Je to natolik účinné řešení, že se používá průmyslově ve vodárenství a potravinářských provozech. Přístroj o velikosti elektrického zubního kartáčku, napájený bateriemi je v porovnání s klasickými filtry geniálně jednoduché, protože není třeba vyvíjet žádnou energii. Vše co musíte udělat, je ponořit UV lampu do vody, zmáčknout tlačítko a po dobu 90 vteřin míchat.

Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@ProVyskare.cz

Tel.:
+420 603 948 031

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

Nejen při práci ve výšce, ale i při práci v jakoliv zhoršených podmínkách je základní prioritou bezpečnost. A právě kvalitní vybavení a ochranné pomůcky mohou výraznou měrou přispět k úspěchu a kvalitě vykonávané práce.

S OOPP - osobními ochrannými pomůckami pro práci ve výškách máme mnohaleté zkušenosti. Řešili jsme různé typy a způsoby zabezpečení a dokážeme vám kvalifikovaně poradit a doporučit vhodné vybavení.

×