Vše pro práci ve výškách
Kvalitní vybavení pro práci ve výškách.

×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@ProVyskare.cz

Porovnání slaňovacích a evakuačních úvazků pro psy. Porovnávali jsme evakuační vak Singing Rock Laika a postroj CAMP Kronos.

 

Bez ohledu na vykonávanou činnost ve výšce více než dva metry je vyžadováno použití osobních ochranných prostředků (OOP), aby se vyloučilo riziko pádů. Na všechny používané prostředky musí být 100% spoleh. A nejen to.
Musí být zajištěna maximální bezpečnost s velkým důrazem na prevenci. A to vše při zachování snadné manipulovatelnosti, jednoduchosti ovládání a ergonomie. Pojďme se společně podívat, zda zachycovač pádu Easy Move od italské firmy Climbing Technology splní všechny požadované hlediska.

 

Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@ProVyskare.cz

Tel.:
+420 603 948 031

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

Nejen při práci ve výšce, ale i při práci v jakoliv zhoršených podmínkách je základní prioritou bezpečnost. A právě kvalitní vybavení a ochranné pomůcky mohou výraznou měrou přispět k úspěchu a kvalitě vykonávané práce.

S OOPP - osobními ochrannými pomůckami pro práci ve výškách máme mnohaleté zkušenosti. Řešili jsme různé typy a způsoby zabezpečení a dokážeme vám kvalifikovaně poradit a doporučit vhodné vybavení.

×