Vše pro práci ve výškách
Kvalitní vybavení pro práci ve výškách.
×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@ProVyskare.cz

 

Tendon Hattrick 9,7 mm Complete shield | 50 m | zelená

Obrázek
PDFTisk
Jednoduché lano s vysokou míru bezpečnosti a výbornou odolnost proti oděru a kompletní impregnací
3.080,00 Kč
DPH: 535 Kč
ObrázekObrázek
Vyberte provedení
Dostupnost: Expedujeme během 2-3 dnů.
Doprava zdarma po celé ČR od: 2.000,00 Kč

Typické 4 vrstvy pro lana z řady Elite umožňují použití lana všude tam, kde oceníte vysokou míru bezpečnosti a výbornou odolnost proti oděru. Unikátní patentovaná technologie SECURE díky sendvičové konstrukci pletených vrstev a použitím speciálních vláken zajistí Vaši bezpečnost i v případě značného poškození opletu. Lano je vhodné pro začátečníky i pokročilé lezce.

průměr lana (mm) 9.7
hmotnost (g/m) 61
posuv opletu (mm) 0
statické prodloužení (%) 9.0
dynamické prodloužení (%) 29
uzlovatelnost 1
počet (UIAA) pádů max 5
max. rázová síla (kN) 8.4

COMPLETE SHIELD - maximální stupeň ošetření lana s vysokým účinkem voděodolnosti. Progresivní metodou Nanotechnology je na olpet i jádro lana nanášen Teflon Eko ve velmi malých částicích, které vytváří na celém laně téměř nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím.

SBS - systém jednoduchého pletení - systém, kdy je každý pramen do opletu vplétám samostatně. SBS kostrukce opletu zvyšuje odolnost lana proti oděru a zlepšuje mechanické vlastnosti.

KOMPAKTNÍ ZAKONČENÍ - 15 mm konce lana je jádro s opletem spojeny v jeden kompatní celek.

ZNAČENÍ STŘEDU - lano je v půlce zřetelně označeno speciálním inkoustem, který nenarušuje strukturu lana (u lan 30-80m dlouhých).

SECURE - Lano s nulovým posunem opletu, vyrobené speciální technologií Secure. Díky sendvičové konstrukci pletených vrstev a používání speciálně upravených vláken je lano bezpečné i v případě značného poškození opletu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Rádi Vám poradíme:

thumb bb
+420 733 549 675
info@provyskare.cz
Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@ProVyskare.cz

Tel.:
+420 733 549 675

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

Nejen při práci ve výšce, ale i při práci v jakoliv zhoršených podmínkách je základní prioritou bezpečnost. A právě kvalitní vybavení a ochranné pomůcky mohou výraznou měrou přispět k úspěchu a kvalitě vykonávané práce.

S OOPP - osobními ochrannými pomůckami pro práci ve výškách máme mnohaleté zkušenosti. Řešili jsme různé typy a způsoby zabezpečení a dokážeme vám kvalifikovaně poradit a doporučit vhodné vybavení.

×